Realizuj swoje zawodowe pasje.

Stawiamy na Ciebie - Stawiamy na Twój dalszy rozwój.

Zostań jednym z członków naszego 250-osobowego zespołu. Wraz z nami rozwijaj branżę spożywczą, rozwijaj swoje kompetencje, rozwijaj siebie.

Uczestnicz z nami w wielu ciekawych projektach o międzynarodowym charakterze. Poznaj ciekawych ludzi i kreatywne zespoły o dużym potencjale rozwoju.

Praca w PAULA Ingredients wzbogaci Twoje doświadczenie i wiedzę, dając Ci możliwość szybkiego rozwoju w obszarach związanych z Twoją specjalizacją, czy zainteresowaniami. Jednym z naszych priorytetów jest dalszy rozwój, możliwy dzięki ludziom, takim jak Ty.

Warto wiedzieć

Zawsze chętnie odpowiemy na pytania kandydatów. Prześlij swoje zapytanie na adres rekrutacja@PAULAingredients.com, jeżeli nie znalazłeś/łaś interesujących Cię informacji na tej stronie.

Jak się z Wami najlepiej skontaktować?

Do tego celu użyj formularza kontaktowego na naszej stronie, bądź prześlij e-maila bezpośrednio na adres rekrutacja@PAULAingredients.com

Dlaczego PAULA Ingredients?

Praca z nami to świetna okazja, by robić to, co najbardziej lubisz i dalej podnosić swoje kompetencje. Inwestujemy w dalszy rozwój naszych współpracowników, by jak najlepiej wykorzystać potencjał każdej osoby w zespole. Dodatkowo oferujemy m.in. szkolenia, karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe, nagrody jubileuszowe,  etc.

W czym się specjalizujecie?

Jesteśmy zarówno producentem, jak i sprzedawcą naturalnych składników do żywności. Naszymi Klientami są zarówno światowe koncerny spożywcze, jak i firmy o charakterze lokalnym. Posiadamy szerokie spektrum kompetencji i struktur w obu zakładach produkcyjnych m.in. w takich działach jak: produkcja, sprzedaż, R&D, jakość, marketing, zakupy, IT, magazyn, dział techniczny czy szeroko pojęta administracja.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Cały proces jest tak ułożony, byśmy mogli wspólnie poznać się jak najlepiej. Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV za pośrednictwem formularza kontaktowego, bądź poprzez swoją skrzynkę e-mail. Następnie jest ono weryfikowane przez nasz zespół HR i w sytuacji, gdy Twoje kompetencje są takie, jakich aktualnie poszukujemy, umawiamy się na rozmowę.

W rozmowie masz okazję zapytać o wszystkie nurtujące Cię kwestie. W przypadku niektórych stanowisk sprawdzamy techniczne umiejętności kandydata.

Proces rekrutacji trwa średnio od 3 do 7 dni, po tym okresie kontaktujemy się ze wszystkimi osobami aplikującymi na dane stanowisko z informacją o zatrudnieniu. Każda nowo zatrudniona osoba otrzymuje od nas pakiet początkowy, w którym znajdują się materiały informacyjne dot. ogólnej oferty firmy oraz zbiór podstawowych informacji organizacyjnych dotyczących naszej codziennej współpracy.

Wakaty

Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy do naszego zespołu. Jeśli uważasz, że spełniasz oczekiwania oraz dane stanowisko jest dla Ciebie atrakcyjne, to aplikuj w prosty sposób - wysyłając swoje CV oraz LM na adres rekrutacja@PAULAingredients.com.

Pracownik Działu Marketingu

Kalisz

Zobacz szczegóły

Specjalista ds. sprzedaży eksport

Kalisz

Zobacz szczegóły

Mechanik

Kalisz

Zobacz szczegóły

Magazynier - Kierowca

Kalisz

Zobacz szczegóły

Pracownik produkcji

Parzew

Zobacz szczegóły

Aplikacje spontaniczne

Warto też dać szansę komuś bliskiemu - przekaż informację o wolnych etatach dalej np. osobie z rodziny, znajomemu czy sąsiadowi. 🙂

Nie ma dziś oferty pracy w naszym oddziale w Kaliszu bądź Parzewie, która by pasowała do twojego profilu zawodowego? Pamiętaj, mimo to zawsze możesz przesłać swoje CV oraz LM do nas, na pewno do nich wrócimy, gdy pojawi się wakat na stanowisku, gdzie Twoja wiedza i kompetencje będą oczekiwane!